Walentynkowy podarunek

21.02.2017, 20:58, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

14 lutego 2017r w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i deserów. Ciasta i babeczki na kiermasz upiekły nasze mamy, a my z koleżankami z VI klasy i naszą wychowawczynią panią B. Szulich przygotowaliśmy desery i papierowe serduszka walentynkowe, które zdobiły wszystkie pyszności. Celem akcji była pomoc dziewczynce z naszej klasy, która jest chora i często przebywa w szpitalu.


 

Małgosia to bardzo miła koleżanka. Uzbieraliśmy 465zł ze sprzedaży słodkości. Pojawił się również anonimowy darczyńca, który podarował 500zł na ten cel. Mama Amelki kupiła piękny prezent dla Małgosi.
W piątek 17 lutego nasza klasa wraz z panią wybrała się do naszej koleżanki i jej mamy, żeby przekazać prezent i pieniądze na leczenie. Rozmawialiśmy o pobycie Małgosi w szpitalu i oglądaliśmy zdjęcia. Życzyliśmy szybkiego powrotu do zdrowia. To były wspaniałe dni. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc naszej koleżance.

Wiktoria Chruścińska i Gabriel Nikiel kl. IIIb

 

Wśród osób, które kupowały ciasta i desery zostały wylosowane prezenty. Szczęście uśmiechnęło się do Gabrysi Wieliczko i Łukasza Panasa.
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom i uczniom za udział w tym pięknym przedsięwzięciu.
Jesteście wspaniali!!!

Barbara Szulich
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Walentynkowy podarunek"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze