Walentynki

16.02.2018, 08:29, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

 

Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa, integracja i zdrowa rywalizacja. Taki cel miało organizowane w naszej szkole Święto Zakochanych. W tygodniu poprzedzającym 14 lutego urządziliśmy kiermasze kart walentynkowych, serduszek i galaretek, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Naszą akcję wsparła mama uczennicy, pani Katarzyna Grabowska ofiarowując na kiermasz piękne, własnoręcznie wykonane upominki.


O podtrzymanie świątecznej tradycji zadbali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i drużyny harcerskiej pod opieką p. Barbary Szulich. Uczniowie przygotowali specjalną czerwoną skrzynkę, do której można było wrzucać kartki walentynkowe z życzeniami dla swojego przyjaciela lub przyjaciółki. Wśród tej niezwykłej korespondencji nie zabrakło wyrazów sympatii skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły.
Samorząd Uczniowski zmobilizował całą społeczność szkoły do zaakcentowania dnia zakochanych poprzez ubranie czerwonego stroju. Najbardziej „walentynkową klasą” została klasa VI. Miłym akcentem było także ranne przywitanie uczniów i pracowników szkoły oraz wręczenie każdemu przybyłemu lizaka w kształcie czerwonego serduszka.
Walentynki przyniosły wszystkim bawiącym się w szkole wiele radości, a zebrane fundusze podczas kiermaszu przeznaczymy na renowację boiska szkolnego.

Barbara Szulich
 

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Walentynki"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze