Piknik Rodzinny w Biedaszkach

07.06.2016, 08:40, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

3 czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie na boisku Szkoły Podstawowej w Biedaszkach odbył się XI Piknik Rodzinny „Mamo, tato żyjmy zdrowo”. W tym roku swoją obecnością zaszczycił nas wójt Gminy Kętrzyn – Pan Paweł Bobrowski z rodziną, radna - Pani Teresa Juchniewicz i sołtys - Pani Bożena Ciborska.
 


Dzieci i ich rodzice przybyli licznie skuszeni dodatkowymi atrakcjami, których sponsorem był Pan Wójt, czyli dmuchaną zjeżdżalnią, trampoliną oraz przedstawieniem teatralnym „Prot i Filip”. DZIĘKUJEMY!
Jak zwykle wiele radości i zaskakujących epizodów przyniosły zawody sportowe, zabawy integracyjne oraz quizy prowadzone przez nauczycielki oraz opiekunkę świetlicy środowiskowej p. Monikę Czyż. Pielęgniarka szkolna pani Ewa Woś profesjonalnie mierzyła chętnym ciśnienie i poziom cukru we krwi, a Kasia i Adrian, młodzi wolontariusze z Polskiego Czerwonego Krzyża udzielali instrukcji w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Niekończąca się kolejka ustawiała się do do Pani Moniki Lubelskiej, która przy pomocy farby zamieniała radosne dziecięce buzie w dzieła sztuki. Jak zwykle na wysokości zadania stanęły panie ze szkolnej kuchni serwując słynny w całej okolicy firmowy bigos. Na deser można było zjeść przepyszne domowe ciasta na kiermaszu prowadzonym przez przedstawicielki Rady Rodziców. Najsmaczniejsze wypieki zostały nagrodzone akcesoriami do pieczenia ciast.
Stałym punktem programu cieszącym się niezmiennym od lat zainteresowaniem jest loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywa, karaoke oraz ognisko z kiełbaskami.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO SPRAWNEJ ORGANIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWY PIKNIKOWEJ. Do zobaczenia za rok!

Jolanta Czarnecka 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Piknik Rodzinny w Biedaszkach"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze