Piknik Rodzinny

03.06.2015, 08:52, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Biedaszkach odbył się 29 maja 2015 roku w godzinach popołudniowych. Wpisał się on już w kalendarz cyklicznych imprez, jakie odbywają się w szkole. Miejscem wspólnej zabawy i serdecznych, rodzinnych spotkań uczniów, rodziców, dziadków oraz nauczycieli było boisko szkolne. Słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia zechcieli odwiedzić szkołę.  Uroczystego otwarcia z życzeniami dobrej zabawy dokonała pani dyrektor Jolanta Czarnecka.
 


Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji. Mamy serwowały przepyszne wypieki, uczniowie zdrową wodę z cytryną i miętą, panie kucharki przygotowały smakowity bigos, a zawody sportowe na wesoło pozwoliły nam spalić dodatkowe kalorie, dodając przy okazji wypieków na roześmianych buziach. Na dzieci czekały dwie dmuchane zjeżdżalnie oraz wata cukrowa i popcorn. Zorganizowana została również loteria fantowa i kiermasz książki. Dopisała zarówno pogoda jak i liczba uczestników, co świadczy o tym, że mieszkańcy naszego środowiska bardzo pozytywnie odbierają taką formę spędzania wolnego czasu i integracji.Zwieńczeniem wspólnej zabawy było ognisko, kiełbaski i śpiew znanych ogniskowych piosenek.
Po podsumowaniu wyników z przeprowadzonych konkurencji zostali wyłonieni laureaci, którym Pani dyrektor wręczyła nagrody zakupione dzięki Nadleśnictwu Srokowo.Przygotowanie pikniku wymagało sporego wysiłku zarówno ze strony nauczycieli, rodziców jak i uczniów. Wysiłek ten przyniósł fantastyczne rezultaty: uczniowie, rodzice, nauczyciele bawili się świetnie. To był cudowny dzień spędzony w gronie najbliższych. Dziękujemy wszystkim za obecność, wkład w pomoc w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego i za wspólną, wspaniałą zabawę.
Dziękujemy bardzo Panu Zenonowi Piotrowiczowi Nadleśniczemu Nadleśnictwa Srokowo za przekazanie darowizny, dzięki której uczestnicy zmagań sportowych oraz zwyciężczynie plebiscytu na najsmaczniejsze ciasto otrzymali w pełni zasłużone nagrody.

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Piknik Rodzinny"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze