KONKURS „100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100-lecie Niepodległej – wzory osobowe godne naśladowania”

06.04.2018, 11:47, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

Szanowni Państwo
Dyrektorzy,
Nauczyciele i Rodzice
szkół i placówek województwa warmińsko-mazurskiego

 

Pragniemy poinformować, że w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski, jak również w trosce o wychowanie dzieci i młodzieży inspirowane wzorcami osobowymi, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty ogłasza wojewódzki konkurs pt. „100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100-lecie Niepodległej – wzory osobowe godne naśladowania”.

 

zdj. www.google.pl/search?client=firefox-b&tbm=isch&q=rok+dla+niepodległej+grafika


Konkurs adresowany jest do nauczycieli, uczniów i rodziców, w związku z czym prosimy Państwa Dyrektorów o opublikowanie informacji o nim na stornach internetowych swoich szkół oraz rozpropagowanie go wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. W ten sposób pragniemy ukazać sylwetki tych uczniów i nauczycieli, którzy swoją postawą oraz zaangażowaniem w naukę i pracę, a także działalność społeczną dają przykład życia wypełnianego budowaniem różnorodnego dobra.

Autorami biografii wspaniałych uczniów klas VI i VII obecnych szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jak również absolwentów szkół, mogą być dyrektorzy, wychowawcy, nauczyciele i opiekunowie organizacji szkolnych.

Autorami biografii nauczycieli, których pasja i postawa pedagogiczna jest godna naśladowania oraz zasługuje na miano wzorca osobowego nauczyciela, mogą być dyrektorzy, rodzice i uczniowie, przewodniczący organizacji młodzieżowych i samorządów uczniowskich działających w szkołach.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody, a najciekawsze prace zostaną opublikowane w formie elektronicznej na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz , w miarę posiadanych środków, opublikowane w formie książkowej pt. 100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100-lecie Niepodległej – wzory osobowe godne naśladowania.

Więcej informacji na temat zasad udziału w konkursie oraz formy prac konkursowych zawiera Regulamin konkursu załączony poniżej.

 

Załącznik:

 

/domain/spbiedaszki/files/galeria-2017-2018/niepodlegla/regulamin-konkursu-100-zyciorysow-uczniow-i-nauczycieli.docx

 
« Wstecz


Dyskusja: "KONKURS „100 życiorysów uczniów i nauczycieli na 100-lecie Niepodległej – wzory osobowe godne naśladowania”"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze