Dzień Kobiet

09.03.2015, 12:23, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni dnia 8 marca br. wszystkim paniom i koleżankom wchodzącym do naszej szkoły już od 7 rano.
Na 4 godzinie lekcyjnej odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Kobiet. Główną część programu przygotowała klasa III pod kierunkiem pań: Lilli Duczek i Barbary Szulich.

 


W ciekawej scenerii  recytatorzy przypomnieli, że choć czasem kłócą się i przekomarzają z koleżankami, to jednak „Nudno byłoby bez kobiet, więc wiwat kobiety!” Bardzo sympatycznym akcentem występu trzecioklasistów był taniec do piosenki "Ona tu jest i tańczy dla mnie", do którego chłopcy pięknie poprosili koleżanki z klasy. Zebrali za to gromkie brawa.

Występ bardzo podobał się wszystkim zgromadzonym na sali, a uśmiechnięte twarze pań i dziewczynek przekonywały, że miłe życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz … „mniej zmartwień na głowie” sprawiły wszystkim wiele przyjemności.

 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzień Kobiet"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze