Dzień Edukacji Narodowej

18.10.2018, 12:30, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

Dnia 15.10.2018 r. w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Biedaszkach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice oraz emerytowani pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas także: pan Paweł Bobrowski Wójt Gminy Kętrzyn oraz pani inspektor oświaty Anna Abramowicz.


Uroczystość rozpoczął pan wójt, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie, życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz wręczył kwiaty wszystkim pracownikom oświaty.
Program artystyczny przygotowali uczniowie klas IV-VIII pod kierunkiem pani Kseni Góźdź i Lilli Duczek. Dzieci w humorystyczny sposób przedstawiły pracę nauczyciela, a piosenkami i wierszami wyraziły swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę okazywaną przez wszystkich pracowników szkoły.
Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Czarnecka, która wręczyła pamiątkowe dyplomy pracownikom wyróżnionym za swoją pracę.

Ksenia Góźdź

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzień Edukacji Narodowej"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze