Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2015, 16:02, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawcy, pani Aleksandry Jurach. Były wiersze, scenki z życia szkoły oraz piosenka z dedykacją dla nauczycieli.

 


Następnie głos zabrała Pani Dyrektor szkoły. Z okazji święta edukacji podziękowała pracownikom za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły. Wszystkim osobom związanym z oświatą życzyła, aby dni roku szkolnego były radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację oraz wychowanie. Na zakończenie uroczystości uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły oraz zaproszonym gościom, emerytowanym nauczycielom, słodkie upominki.

 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzień Edukacji Narodowej"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze