Dzień Babci i Dziadka

29.01.2016, 19:01, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

„Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje,

ale które się ofiaruje”

                                                                                             (Gustaw Flaubert)

 

 

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją w naszej szkole, a organizowana jest przez uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 22 stycznia. Była ona wyjątkowa, gdyż odzwierciedlała prawdziwe uczucia występujących dzieci. Mali artyści z ogromnym przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod Ich adresem.


Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Warto zaznaczyć, że każdy z  uczniów klas młodszych wziął czynny udział w przedstawieniu. Po części oficjalnej dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… 

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzień Babci i Dziadka"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze