Świecące prezenty dla dzieci z naszej szkoły

28.09.2018, 10:32, Dorota Rozbicka, Piotr Kacprzycki

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę. W spotkaniu uczestniczył także przewodniczący Warmińsko-Mazurskiej grupy Wojewódzkiej IPA Regionu Kętrzyn


Policjanci podkreślili, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, informując jednocześnie, że odblaski to jeden z najtańszych, najprostszych, a zarazem najłatwiejszy w zastosowaniu sposób na zwiększenie swojego bezpieczeństwa. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań, na które pan policjant wyczerpująco odpowiadał. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało świecący upominek.

Dzięki takim akcjom wzrasta świadomość dzieci w zakresie bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, a policjant kojarzy się, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Świecące prezenty dla dzieci z naszej szkoły"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze